Noworodek znaleziony w śmietniku - nowe fakty

05 czerwiec 2012, 09:51

fot.: 
Artur Napierała-zdj.arch.
Noworodek znaleziony w śmietniku - nowe fakty

Podczas przeprowadzonej w poniedziałek sekcji zwłok medykom udało się ustalić, że ciąża była donoszona. Jak poinformował Rzecznik Prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu podinsp. Andrzej Borowiak sekcja zwłok nie przyniosła odpowiedzi na pytanie, czy chłopiec urodził się żywy, czy martwy, dlatego zarządzono dodatkowe badania. Wczoraj policja zatrzymała 20-letniego ojca martwego noworodka, którego w niedzielę znaleziono w śmietniku przy ulicy Osiedlowej w Luboniu. Został on zatrzymany przez policję do wyjaśnienia sprawy. Policjanci wyjaśniają czy ojciec wiedział o ciąży i porodzie oraz czy pomagał w ukryciu zwłok dziecka. 21-letnia matka dziecka przebywa cały czas w szpitalu. Wczoraj stan jej zdrowia nie pozwalał na dokonanie przesłuchania. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy matka jest mieszkanką Lubonia. Po całym zdarzeniu sąsiedzi widzieli skuloną kobietę spacerującą z psem przed blokiem. 21-latka sama zgłosiła się do szpitala. Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci. W chwili obecnej jeszcze nikt nie usłyszał zarzutów.

Izabella Chodorowska

 

Nie ojciec " nie wiedział" o ciąży a ona i jej stan zdrowia" napewno pozwalał" na ukrycie ciała-żenada.Teraz za nasze podatki będą leczyć i karmić za fri w areszcie.Kolejna "mamuśka"co nie wie co czynić.Jedna niedawno z Rutkowskim szukała swojego dziecka,ciekawe co "ta" wymyśli???

 

Jak to co wymyśli?
Będzie jak z tamtą, wywiady i programy za które telewizja zapłaci krocie dla sensacji.
To wina zakazu aborcji, nie było by takich sytuacji.

 

cyt.  Po całym zdarzeniu sąsiedzi widzieli skuloną kobietę spacerującą z psem 
 Można spacerować , będąc ,, skuloną ,, ?  

 

Noooo, można,  naprawdę można...

 

CZY COŚ WIADOMO W TEJ SPRAWIE? 

 

Niestety, jeszcze nie posiadamy żadnych informacji. Sprawa przekazana została do prokuratury.

 

"..Matka uduszonego noworodka, którego zwłoki znaleziono dwa miesiące temu, trafiła jednak do aresztu. Zdecydował o tym Sąd Okręgowy...."

Więcej... http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,36030,12266218,Udusila_noworodka___To_n...

 

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

 

redakcja [at] e-lubon [dot] pl