Zamknij

operator śrutownicy

Nr oferty: StPr/24/0163Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Koninie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 62-030 Luboń, powiat: poznański, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pomoc przy obsłudze śrutownicy, dotyczy przygotowania powierzchni betonowej i konstrukcji stalowej. Odbiór i dowóz osoby do miejsca zamieszkania i do pracy. Koszty noclegów i delegacji pokrywa pracodawca.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • PRAWO JAZDY KAT. B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: [Inne] : Praca w delegacji na terenie całej Polski od poniedziałku do piątku. Umiejętność pracy w grupie. Zaangażowanie w powierzone obowiązki, odpowiedzialność, sumienność w wykonywaniu zadań. Praca na wysokości powyżej 3m lub brak przeciwskazań do pracy na wysokości. Dodatkowymi atutem jest prawo jazdy kat.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: DWD SERVICE SP. Z O.O.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: 62-030 Luboń, powiat: poznański, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Ewelina Stoińska
      Numer telefonu: 725000150
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      Konserwacja, naprawa i obsługa pojazdów samochodowych.
      StPr/24/1339
      data rozpoczęcia pracy od 22.04.2024
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      Praca na jedna zmianę w godz. 6.30-17.30
      StPr/24/1191
      data rozpoczęcia pracy od 01.05.2024
      wynagrodzenie od od 4 908 do 5 915 PLN

      Praca na jedna zmianę w godz. pomiędzy 7-17
      StPr/24/1010
      data rozpoczęcia pracy od 01.04.2024
      wynagrodzenie od od 27,7 do 35 PLN

      StPr/24/1011
      wynagrodzenie od od 28 do 38 PLN

      Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pomoc przy obsłudze śrutownicy, dotyczy przygotowania powierzchni betonowej i konstrukcji stalowej. Odbiór i dowóz osoby do miejsca zamieszkania i do pracy. Koszty noclegów i delegacji pokrywa pracodawca.
      StPr/24/0163
      data rozpoczęcia pracy od 01.03.2024
      wynagrodzenie od od 5 500 PLN

      - praca przy wtryskarkach i wytłaczarkach - odbiór oraz pakowanie detali produkcyjnych - oznaczanie produktów oraz paletyzacja - ocena wizualna jakości produkowanych detali - kontrola wagowa produktów - nadzór nad prawidłową pracą maszyn i urządzeń - dbanie o porządek w miejscu pracy - prace pomocnicze Praca na 3 zmiany: 6-14,14-22,22-6
      StPr/24/0584
      wynagrodzenie od od 4 600 PLN

      StPr/24/0075
      data rozpoczęcia pracy od 26.02.2024
      wynagrodzenie od od 5 400 PLN

      StPr/24/0038

      Nauczyciel. j. angielskiego w klasach 4-8 szkoły podstawowej. Praca w godz. pomiędzy 8-16
      StPr/24/0341
      data rozpoczęcia pracy od 09.02.2024

      Obsługa komputera, załadunek towaru, weryfikacja ilościowa i jakościowa towarów, praca na materiale HPL, montaż ścianek sanitarnych. Pierwsza umowa na okires próbny, kolejna na czas nieokreślony.
      StPr/24/0325
      wynagrodzenie od od 4 800 do 5 000 PLN